Zmiana biura
rachunkowego

Chcesz zmienić biuro rachunkowe?
Jest to najlepszy czas, aby to zrobić!

Pierwsze 3 miesiące 50% taniej!

Jak zmienić biuro rachunkowe?

Najczęstszymi powodami zmiany biura rachunkowego są błędy w rozliczeniach, brak wsparcia merytorycznego i reprezentacji przed urzędami oraz konieczność osobistego dostarczania i odbierania dokumentów. Zmiany możesz dokonać w każdym momencie. Jednak najlepiej zrobić to po zamknięciu okresu rozliczeniowego, złożeniu deklaracji i opłaceniu podatków. Pamiętaj o okresie wypowiedzenia umowy! Nie zawsze jest to możliwe z dnia na dzień. Zmienić biuro rachunkowe można już w 6 krokach. Najpierw poszukaj nowego biura rachunkowego i zerwij umowę z dotychczasowym. Jeśli była ona obarczona okresem wypowiedzenia, nową umowę podpisz dopiero po jego zakończeniu. Następnie podpisz pełnomocnictwo do reprezentowania Twojej firmy w urzędach i dostarcz dokumenty rejestrowe oraz pełną dokumentację z poprzedniego biura rachunkowego. Gdy wszystkie poprzednie kroki zostaną wykonane, możesz rozpocząć współpracę.

Korzyści

Oferujemy kreatywne podejście do księgowości. Posiadamy 12-letnie doświadczenie w obsłudze spółek kapitałowych. 

Doświadczenie

Przeprowadzimy Cię przez meandry przepisów podatkowych, na bieżąco będziemy monitorować zmiany w przepisach oraz rozwiążemy Twoje problemy i rozwiejemy wątpliwości.

oszczędność

Oszczędność

Pomożemy w optymalizacji kosztów oraz wyborze statusu podatnika VAT. Doradzimy najkorzystniejszą formę wypłaty wynagrodzenia i wesprzemy w opracowaniu modelu biznesowego.

reprezentacja

Reprezentacja

Przygotujemy dla Ciebie wszystkie potrzebne wnioski i będziemy Cię reprezentować przed Urzędem Skarbowym, Zakładem Ubezpieczeń Społecznych oraz innymi organami.

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej!